درباره دکتر امیر برزنونی

دکتر امیر برزنونی متولد سال ۱۳۶۴ در شهرستان نیشابور در خراسان رضوی است؛ ایشان تحصیلات ابتدایی و مقاطع راهنمایی و دبیرستان خود را در نیشابور گذرانید؛ و در هر دو مقطع راهنمایی و دبیرستان در مرکز پرورش استعدادهای درخشان شهر نیشابور (سمپاد) مشغول به تحصیل بود؛ وی در سال ۱۳۸۲ در پر رقابت ترین آزمون تاریخ ادوار کنکور سراسری با رتبه ۱۹۰ بدون وجود هرگونه سهمیه ای در دانشگاه علوم پزشکی مشهد در رشته پزشکی پذیرفته شد؛ و بین سال‌های ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۹ در این دانشگاه مشغول به تحصیل بود. عضویت در تشکل های ادبی، کانون ها و مجلات پژوهشی و فعالیت در مراکز تحقیقاتی (مرکز تحقیقات جراحی عروق و اندوواسکولار مشهد و …) از جمله فعالیت‌های ایشان در طول مدت تحصیل پزشکی بود.

وی در سال ۱۳۹۳؛ با رتبه ۲۹۰ آزمون دستیاری پزشکی مجدداً بدون هر گونه سهمیه ای در رشته جراحی استخوان و مفاصل دانشگاه شهید بهشتی تهران پذیرفته شد و پس از گذراندن دوره چهار ساله جراحی ارتوپدی در بیمارستان امام حسین با اخذ مدرک بورد تخصصی در رشته ارتوپدی در سال ۱۳۹۷ از این دانشگاه فارغ التحصیل گردید.

در طول مدت تحصیل در رشته ارتوپدی ایشان از آموزشهای اساتیدی چون دکتر علیرضا منافی (فوق تخصص لگن و هیپ و از پیشروان این جراحی ها در ایران) ، دکتر فرزاد عموزاده و دکتر محمد مهدی سرزعیم (فوق تخصص های زانو و از پیشروان جراحی زانو در ایران)، دکتر غلامحسین کاظمیان و دکتر رضا توکلی (جراح شانه و آسیب های ورزشی) بهره برد.
پس از اتمام دوره ارتوپدی و اخذ مدرک بورد تخصصی از سال ۱۳۹۷؛ ایشان در شهرستان ساوه از استان مرکزی جهت گذراندن طرح تخصصی مشغول به فعالیت گردید و پس از اتمام طرح تا کنون در همان شهرستان و در شهر تهران با فعالیت در کلینیک شخصی مشغول خدمت رسانی به هم میهنان عزیز بوده اند. ایشان هم اکنون درحال گذراندن دوره فلوشیپ فوق تخصصی جراحی های مفصل مفصل ران (هیپ) و لگن در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران می باشند.
انجام عمل های جراحی شکستگی های لگن، استابولوم و مفصل ران ، انجام جراحی های فوق تخصصی زانو ، جراحی های فوق تخصصی لگن ، جراحی های فوق تخصصی شانه و جراحی آسیب های ورزشی جزو سوابق کاری و افتخارات ایشان می باشد‌.

تیم ما

مرضیه ساده

مدیر داخلی کلینیک

هانیه کاروانی

منشی کلینیک

حسین رحمتی

مدیر امور دیجیتال مارکتینگ

مجید عطایی

دستیار و مدیر امور اجرایی کلینیک

مصطفی نوری زاد

دستیار علمی و اتاق عمل، تکنسین جراحی

امیررضا سعیدآبادی

متخصص سئو